Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Pracownik biurowy (m/k/d)

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Hamburg
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik biurowy (m/k/d) poszukiwany w południowej części Hamburga na 25 - 30 godzin.
Nasz klient, renomowane biuro pośrednictwa ubezpieczeniowego w południowej części Hamburga, poszukuje zaangażowanego i komunikatywnego pracownika handlowego w obszarze zarządzania biurem pracownik w obszarze zarządzania biurem (m/f/d). Jeśli masz talent organizacyjny i chciałbyś pracować w dynamicznym środowisku, to dobrze trafiłeś!
Twoje zadania:
- Zapewnienie sprawnego przebiegu procesów zarządzania biurem
- Podejmowanie zadań sekretarskich i pomocniczych
- Wspieranie kierownictwa, szczególnie w obszarach marketingu, mediów społecznościowych i IT (w tym wstępne rozwiązywanie problemów)
- Osoba kontaktowa dla naszych pracowników w sprawach organizacyjnych i biurowych
- Koordynacja spotkań, konferencji i innych wydarzeń jako łącznik między różnymi działami
Twój profil:
- Ukończone szkolenie jako asystent zarządzania biurem lub porównywalne kwalifikacje.
- Praktyczne doświadczenie w środowisku biurowym
- Znajomość marketingu i podstawowe umiejętności informatyczne
- Pewna obsługa programów MS Word, MS Excel, MS Outlook i MS PowerPoint
- Pewny siebie wygląd z wysoką orientacją na usługi i chęcią do pracy
Co oferujemy:
- Bezpieczną, stałą pracę w zmotywowanym zespole
- Elastyczne godziny pracy z elastycznym czasem pracy i opcją pracy zdalnej
po uzgodnieniu
- 30 dni urlopu (Wigilia i Sylwester bez urlopu)
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, w tym roczna premia zależna od sukcesu firmy
- 13 pensji, wynagrodzenie początkowe ok. 2350,00 € w zależności od doświadczenia
- Indywidualne możliwości rozwoju i szkoleń
- Dogodna lokalizacja z dobrą dostępnością (transport publiczny i parkingi)
- Regularne imprezy zespołowe i firmowe
- Cotygodniowy, dobrowolny lunch zespołowy na koszt firmy
- Możliwość leasingu samochodu służbowego
- Dodatek na opiekę nad dzieckiem
- Finansowane przez pracodawcę świadczenia emerytalne, takie jak osobisty budżet zdrowotny,
firmowy program emerytalny i ubezpieczenie wypadkowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń