Pracownik biurowy (m/k/d) w Hamburgu poszukiwany

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Hamburg
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane
Twoje zadania: Ogólna organizacja biura: wsparcie w codziennej organizacji biura i administracji. Zarządzanie dokumentami: Tworzenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentów oraz przetwarzanie korespondencji przychodzącej. przetwarzanie korespondencji przychodzącej. Utrzymanie danych: Wprowadzanie i aktualizacja danych w naszych systemach. Komunikacja: Osoba kontaktowa dla wewnętrznych i zewnętrznych zapytań przez telefon i e-mail. Wspieranie zespołu: Praca nad różnymi projektami i wspieranie współpracowników w sprawach administracyjnych. Wspieranie współpracowników w sprawach administracyjnych. Co oferujemy: Zróżnicowany zakres zadań w zmotywowanym zespole Wynagrodzenie zależne od wyników z wynagrodzeniem początkowym w wysokości 2.500,00 € brutto/miesiąc Możliwości dalszego szkolenia zawodowego i rozwoju osobistego Nowoczesne środowisko pracy z elastycznymi godzinami pracy Kolegialną atmosferę pracy, w której ceni się współpracę Twoj Profil: Ukończone szkolenie handlowe lub porównywalne kwalifikacje Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie Niezależny, zorganizowany sposób pracy i wysoki duch zespołowy Silne umiejętności komunikacyjne i przyjazne nastawienie. Kontakt: Paulina Foksa Recruiterin p.foksa@job-rocket.de www.job-rocket.de Tel.: 040 59 36 127 420 Mobil: 0162-694 83 33 Job Rocket, Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń