UTI.PL
W związku z dynamicznym rozwojem spółki Wirtuale S.A. poszukujemy na stanowisko:

Pracownik Biurowy- Obsługa posprzedażowa

Data publikacji: 17-10-2024
Miejsce Pracy: Kielce
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Wirtuale S.A. to polska firma technologiczna z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży usług internetowych (ICT), właściciel marki UTI.PL. Przedsiębiorstwo założone i mające swoją siedzibę w Kielcach. Obsługujemy ponad 30 tysięcy klientów z całej Polski, dostarczając małym i średnim firmom rozwiązań z zakresu domen, hostingu, tworzenia stron i sklepów internetowych, bezpieczeństwa w sieci oraz zarządzania danymi.

Zajrzyj na uti.pl, aby dowiedzieć się więcej!

Twoje codzienne zadania:

  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń mailowych i telefonicznych,

  • Rozdzielanie zleceń do specjalistów,

  • Informowanie klientów o postępie usług,

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi,

  • Aktualizacja danych w systemie,

  • Współpraca z działem handlowym.

Idealny kandydat:

  • Optymistycznie nastawiony i pełen energii,

  • Łatwo nawiązuje kontakty, potrafi swobodnie się komunikować,

  • Działa skutecznie w sytuacjach stresowych,

  • Jest zorganizowany i samodzielny,

  • Ceni rozwój osobisty i naukę nowych umiejętności,

  • Posiada doświadczenie w obsłudze klienta (warunek konieczny).

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie lub o pracę),

  • Pracę od poniedziałku do piątku (8:00 - 16:00), wolne weekendy i popołudnia,

  • Premie, dodatki stażowe i atrakcyjne benefity: Karta Multisport, vouchery zakupowe

  • Realna możliwość awansu wraz z rozwojem firmy,

  • Profesjonalne szkolenia i pełne wsparcie na start,

  • Komfortowe biuro w Kieleckim Parku Technologicznym,

  • Spotkania integracyjne

  • Dostęp do kawy z firmowego ekspresu i przekąsek

  • Strefa relaksu z tenisem stołowym i piłkarzykami,

  • Świetna atmosfera, której pozazdroszczą inne firmy,

  • Co roku dodatkowa premia w postaci akcji firmy – buduj swój kapitał na przyszłość!

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze, by porozmawiać o możliwościach pracy w UTI.PL!

rekrutacja@uti.com.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń