Pracownik Budowlany

Data publikacji: 20-09-2024
Miejsce Pracy: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, woj. śląskie
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla firmy specjalizującej się w budowie domów jednorodzinnych od podstaw, poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy na budowie jako murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy. Praca na terenie województwa śląskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • pracę od poniedziałku do piątku, 8-9 godz. dziennie;

  • wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto na godzinę;

  • odzież roboczą;

  • możliwość transportu z Dąbrowy Górniczej lub Mysłowic.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie, głównie przy pracach murarskich, zbrojeniowych i szalunkowych;

  • dobra organizacja pracy i dokładność;

  • dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac zgodnie z kwalifikacjami;

  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • dbałość o powierzony sprzęt.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Prosimy o załączenie CV.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń