Seifert Polska sp. z o.o.
Seifert Polska sp. z o.o. oddział Bielsko-Biała poszukuje na stanowisko

Pracownik/ -ca magazynu Bielsko Biała

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat

Seifert Polska sp. z o.o. oddział Bielsko-Biała poszukuje na stanowisko Pracownik/ -ca magazynu.

Zadania:

wyszukiwanie i kompletacja zamówień za pomocą skanera, przepakowywanie towaru, oklejanie i etykietowanie towaru, przygotowywanie towarów do wysyłki, rozkładanie towaru na lokalizacjach magazynowych, prace inwentaryzacyjne, prace porządkowe.

Oczekiwania:

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, dyspozycyjność- praca w systemie II zmianowym (od pn. do pt. w godz. 600:14:00; 14:00-22:00), doskonała organizacja pracy własnej, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowa o pracę, dodatkowe świadczenie urlopowe, dofinansowanie karnetów sportowych i prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń