Inwemer System Sp. z.o.o
Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług technicznej obsługi nieruchomości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Pracownik/ca sprzątający/a-Dąbrowa Górnicza

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza

Praca w systemie trzyzmianowym:od 6.00 do 14.00/od 14.00 do 21.00/od 22.00 do 6.00, od pon. do niedz.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych, toaletach, szatniach, łaźniach i sanitariatach

Wymagania:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pełnoletność

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, stawka 28,10 zł brutto/1 godzina
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 504-080-151, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń