Anatol Sp. z o. o.
Pracownik do serwisu

  • Data publikacji:
  • 01-07-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsk Podlaski, Rejonowa 10
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Firma Anatol Sp. z o.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu. Zatrudniamy już ponad 116 pracowników, jednakże cały czas poszukujemy osób do naszej załogi. Jeśli cenisz sobie otwartość i miłą atmosferę w pracy, a także szukasz stabilnej pracy przynoszącej nowe wyzwania, prześlij nam swoje CV!

Obecnie poszukujemy pracownika do serwisu:

Oczekiwania:

1.wykształcenie wyższe:

preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn .

2. język angielski na poziomie minimum B1

3. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

4. Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

5. Mile widziane doświadczenie zawodowe w charakterze elektryka, elektronika, automatyka lub specjalisty do spraw utrzymania ruchu lub serwisanta.

Ogólny zakres obowiązków:

1. Praca przy naprawie maszyn i akcesoriów do sitodruku

2. Diagnostyka problemów serwisowych przy pomocy video rozmów z klientami

3. Wyjazdy służbowe

Oferujemy:

1. Pracę na pełen etat w godzinach 10:00- 18-00.

2. Szkolenia w zakładzie produkcyjnym w Bielsku Podlaskim oraz wszystkie potrzebne narzędzia do pracy.

2. Rozwój zawodowy.

Jeśli nie spełniasz któregoś z kryteriów ale jesteś zainteresowany pracą w takim charakterze wówczas również zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy czy możemy podjąć współpracę.

Miejsce pracy: Stacjonarna

kadry@anatolsp.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń