Pracownik do sprzątania pokoi hotelowych - Amstelveen/ Singli oraz Pary j.angielskim B1

  • Data publikacji:
  • 28-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Amstelveen
  • Wynagrodzenie:
  • 13,68
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Miejsce pracy:

Amstelveen

Opis stanowiska:

- Elastyczny grafik pracy: praca przez cały tydzień z możliwością 2 dni wolnych w tygodniu. Weekendy często pracujące, co daje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

- Stałe godziny pracy: od 8:00 do 17:00, zapewniające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

- Różnorodne obowiązki: sprzątanie, wymiana pościeli, ręczników, co sprawia, że praca jest dynamiczna i nie monotonna.

Wymagania:

prawo jazdy kat. B

język angielski na poziomie komunikatywnym

możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę: 13,68 euro/h z dodatkami za pracę w weekendy (125%) i nadgodziny powyżej 40h tygodniowo (125%).

- Zakwaterowanie 132 euro tygodniowo, zapewniające komfortowy pobyt.

- Ubezpieczenie zdrowotne 37.86 euro tygodniowo

Dodatkowe korzyści:

- Możliwość rozwoju: w dynamicznie rozwijającym się środowisku hotelarskim.

- Przyjazna atmosfera pracy: w międzynarodowym zespole.

- Wsparcie w relokacji: pomoc w organizacji zakwaterowania i formalności związanych z przeprowadzką.

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w Amstelveen już dziś

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń