Pracownik do załadunku i rozładunku kontenerów w różnych miejscowościach Holandii

Data publikacji: 29-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 13,88e/godz
Stanowisko: Magazynier

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na długi okres

- Atrakcyjną stawkę 13.88 €/h

- Wysoki standard zakwaterowania za 75 € tygodniowo:

- Spełnia ustawowe normy i wymagania

- Dostępna sieć Wi-Fi

- Wyposażenie w podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego

- Regularne wypłaty co 4 tygodnie z możliwością zaliczek

Twoje zadania:

- Ręczny rozładunek kontenerów

- Układanie kartonów na palety (waga kartonów od 10 do 25 kg)

Czego oczekujemy:

- Znajomości języka angielskiego na poziomie A2

- Chęci do pracy i motywacji

- Prawo jazdy mile widziane

Dlaczego warto u nas pracować?

- Komfortowe warunki pracy i zakwaterowania

- Wsparcie i pomoc** w adaptacji na nowym stanowisku

- Przyjazna atmosfera** w międzynarodowym zespole

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Kontakt

+48602460130

rekrutacja@humanbe.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń