Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Pracownik działu handlowego (m/f/d) poszukiwany

Data publikacji: 24-09-2024
Miejsce Pracy: Offenbach
Wynagrodzenie: 2.800- 3.200 €
Stanowisko: Konsultant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki

Job-Rocket poszukuje kilku referentów handlowych (m/f/d).
Miejsce pracy znajduje się w Offenbach, w firmie z branży obróbki metali!
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu jako referent handlowy (m/f/d) , czekamy na Twoją aplikację.

Twoje zadania:

- Przetwarzanie zapytań klientów i zamówień
- Przygotowywanie ofert i faktur
- Weryfikacja faktur
- Utrzymanie i aktualizacja danych podstawowych w systemie SAP
- Wsparcie w realizacji miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
- Komunikacja z działami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi
- Udział w optymalizacji procesów w obszarze handlowym

Twój profil:

- Ukończone szkolenie handlowe (np. referent ds. przem,
administrator biura lub porównywalne kwalifikacje)
- Solidna znajomość SAP
- Pewna obsługa aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel)
- Dobra znajomość matematyki
- Niezależny, zorganizowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Samochód i prawo jazdy

Co oferujemy:

- 2.800- 3.200 € wynagrodzenia początkowego, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
- 30 dni urlopu rocznie
- Kompleksowy program wprowadzający
- Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
- Zaangażowany, innowacyjny, dynamiczny zespół w firmie zorientowanej na usługi,
stale rozwijająca się firma
- Zróżnicowany zakres zadań z ciekawymi możliwościami rozwoju zawodowego
możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku
- Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - Dobry klimat - Dobra praca
Jeśli jesteś gotowy, aby wnieść swoje umiejętności w cenionym środowisku, czekamy na Twoją aplikację na stanowisko referenta ds. handlowych (m/k/d)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń