Pracownik działu handlowego (m/k/d)

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Offenbach am Main
Wynagrodzenie: 2.800€- 3.200€
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane
Twoje zadania: Przetwarzanie zapytań klientów i zamówień Przygotowywanie ofert i faktur Weryfikacja faktur Utrzymanie i aktualizacja danych podstawowych w systemie SAP Wsparcie w realizacji miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych Komunikacja z działami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi Udział w optymalizacji procesów w obszarze handlowy

Wynagrodzenie:

2.800- 3.200 € wynagrodzenia początkowego, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji 30 dni urlopu rocznie Kompleksowy program wprowadzający Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego Zaangażowany, innowacyjny, dynamiczny zespół w firmie zorientowanej na usługi,stale rozwijająca się firma Zróżnicowany zakres zadań z ciekawymi możliwościami rozwoju zawodowego, możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - Dobry klimat - Dobra praca Twoj Profil: Ukończone szkolenie handlowe (np. urzędnik przemysłowy,administrator biura lub porównywalne kwalifikacje) Solidna znajomość SAP Pewna obsługa aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel) Dobra znajomość matematyki Niezależny, zorganizowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Samochód i prawo jazdy Kontakt: Paulina Foksa Recruiterin p.foksa@job-rocket.de www.job-rocket.de Tel.: 040 59 36 127 420 Mobil: 0162-694 83 33 Job Rocket, Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń