Firma naukowo-badawcza Marinex International sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności, szczególnie tej z kategorii specjalnego przeznaczenia medycznego tworzonej na bazie olejów rybich oraz badaniami naukowymi nad efektami odżywiania tłuszczami organizmu człowieka. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU NAUKI, BADAŃ I ROZWOJU

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie biologiczne, dietetyczne), mile widziany doktorat;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w branży żywności
  • znajomość sztuki prezentacji;
  • umiejętność i gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium oraz gotowość do podjęcia dyskusji na ich temat;
  • umiejętność dotarcia do literatury naukowej i bieżących publikacji;
  • zmysł badawczy i dociekliwość naukowa;
  • umiejętność nawiązywania ipodtrzymywania kontaktów z klientem;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, kreatywność
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury fachowej, tworzenie dokumentów oraz nawiązywanie współpracy;
  • prawo jazdy kat. B idoświadczenie wprowadzeniu samochodu, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • posiadanie książeczki sanepidu lub chęć do jej wyrobienia

Zadania:

  • opracowywanie naukowych materiałów reklamowych (artykułów, mailingów, ulotek, stron internetowych itp.);
  • przygotowywanie prezentacji naukowo-reklamowych oraz prowadzenie wykładów dla środowisk medycznych i pacjentów;
  • udzielanie porad żywieniowych dotyczących doboru produktów i ich prawidłowego stosowania (mailowe, czat, telefoniczne, FB);
  • koordynacja współpracy zośrodkami naukowo-badawczymi;
  • promowanie firmy na konferencjach naukowych
  • współpraca wewnętrzna w komórce organizacyjnej i przedsiębiorstwie (sprzedaż, BOK),

Oferujemy pracę wdoświadczonym i ambitnym zespole badawczym, w przyjaznej atmosferze, umożliwiającej stały rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy.

Zatrudnienie napodstawie umowy opracę, praca stacjonarna biurowa.

Osoby zainteresowane prosimy oprzesyłanie aplikacji naadres: dzial.naukowy@marinex.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę naprzetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zustawą zdnia 29 sierpnia 1997 r. oochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń