Pracownik Działu Pakowania - Leki - Praca dla Par!

Data publikacji: 19-10-2024
Miejsce Pracy: Raamsdonksveer
Wynagrodzenie: 14,20e/h+dodatki
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Poszukujemy pracowników do działu pakowania do renomowanej firmy Produlab Pharma w Raamsdonksveer, Holandia! Idealna oferta dla par z komunikatywną znajomością języka angielskiego (B1) oraz prawem jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Raamsdonksveer

Oferujemy:

Stabilną pracę na dłuższy okres w przyjaznej atmosferze

Wynagrodzenie:

14,20 EUR/h + atrakcyjne dodatki zmianowe (8% + 13%)

Praca od poniedziałku do piątku, ok. 40 godzin tygodniowo

Ciepły magazyn, spokojne tempo pracy, praca stojąca

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Odzież robocza zapewniona przez firmę

Zakres obowiązków:

▪️Pakowanie butelek do kartonów (pudełka o wymiarach 60x60 cm)

▪️Etykietowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki

▪️Obsługa linii automatycznej

Wymagania:

▪️Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

▪️Prawo jazdy kat. B (przynajmniej jedna osoba z pary)

▪️Gotowość do pracy zmianowej

Dodatkowe informacje:

Godziny pracy: 06:30-14:30 lub 14:30-22:30

Brak możliwości noszenia makijażu, biżuterii, czy piercingu

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na: rekrutacja@humanbe.pl

Kontakt telefoniczny: +48 602 460 130

Zapewnij sobie i swojej parze stabilną pracę w Holandii już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń