Pracownik Fizyczny-Kanaliza

POWER JOB CONSULTING EU-to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej.Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko

PRACOWNIK FIZYCZNY;DROGOWY ROBOTY ZIEMNE

Straßenbauarbeiten

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie?. Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę

Firma Power Job Consulting eu posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numerze 29350

MIEJSCE PRACY

Budowy na terenie całych Niemiec

OPIS STANOWISKA PRACY

  • prace przy robotach drogowych
  • układanie przewodów w ziemi
  • prace melioracyjne
  • podłączenie kanalizy
  • montaż krawężników i studzienek
  • prace brukarskie
  • Straßenbauarbeiten

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • prawo jazdy
  • własny samochód
  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego mile widziana

PRACODAWCA OFERUJE

wynagrodzenie 14.50-15.70 brutto/godz plus 28 euro dzienna dieta

  • darmowe zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o prace
  • dobre wynagrodzenie
  • pełne ubezpieczenie rentowo zdrowotne
  • płatny urlop
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość cotygodniowych zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

Lub e-mail

powerjobconsultingeu@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING EU,

oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń