Pracownik Giełdy Kwiatowej – Aalsmeer/ Panowie z angielskim

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Aalsmeer
Wynagrodzenie: 13,99e brutto/godz.
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik Giełdy Kwiatowej – Aalsmeer/ Panowie z angielskim/

Twoje zadania:

- Kompletowanie zamówień na kwiaty i rośliny.

- Sortowanie, pakowanie oraz montaż wózków z towarem.

- Kontrola jakości przed wysyłką.

- Współpraca z działem logistyki.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie €13.99€/h.

- Cotygodniowe wypłaty.

- Dodatek wakacyjny i urlopowy.

- Ubezpieczenie zdrowotne z możliwością dofinansowania.

- Program emerytalny od pierwszego dnia pracy.

- Wsparcie koordynatorów i dostęp do dokumentów przez aplikację.

Wymagamy:

- Znajomości języka angielskiego.

- Doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Dyspozycyjności od zaraz i gotowości do pracy w niższych temperaturach.

- Własnego transportu.

Kontakt:

Rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń