Concept Plus Sp. z o.o.

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem - Niemcy

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Dohren, Niemcy
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem -Niemcy

Miejsce pracy:Dohren (Niemcy)

PRACA OD ZARAZ!

Zakres obowiązków:

● Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
● Sortowanie, przekładnie jaj
● Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 14,47 euro brutto/h, a po 3 miesiącach 15,03 euro brutto/h!
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 68 euro za tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel.517 675 433

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń