Praca od zaraz

Pracownik kucharz

Data publikacji: 27-06-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Kucharz / Kucharka

Kucharz

Obowiązki:

  • Sporządzanie posiłków zgodnie z recepturami i normami obowiązującymi w żywieniu zbiorowym,

  • Pobieranie prób żywnościowych zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawa,

  • Nadzór nad pracą podległego personelu kuchennego.

  • Dbałość o pełną i terminową realizację planu.

Miejsce pracy: ui. Koszarowa, Wrocław(szpital)

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz,

  • Pracę w stałych godzinach od 06.00-14.00 od poniedziałku do niedzieli.

  • Stawkę 30 zł brutto/h

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę).

Oczekujemy:

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Doświadczenia w żywieniu zbiorowym,

  • Rzetelności w wykonywaniu obowiązków,

  • Pozytywnego nastawienia,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Aktualnej książeczki sanepidu,

  • Znajomości języka Polskiego w mowie oraz w piśmie.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 571 330 178

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń