Pracownik linii produkcyjnej

  • Data publikacji:
  • 09-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bolechowo-Osiedle
  • Stanowisko:
  • Monter

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko pracownik linii produkcyjnej.

Zadania:

  • składanie części
  • realizacja prac wykończeniowych
  • użytkowanie narzędzi montażowych
  • praca w zespole

 Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • umiejętności manualne
  • preferowane umiejętności czytania rysunków technicznych
  • gotowość do pracy na dwie zmiany (6:00-14:00, 15:00-23:00)

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • praca na dwie zmiany
  • szkolenia zawodowe
  • zadania dostosowane do umiejętności oraz możliwości każdej osoby
  • benefity: premia uznaniowa, wsparcie finansowe na wakacje, program emerytalny, opieka zdrowotna, platforma z dodatkowymi korzyściami, żłobek dla dzieci pracowników, dofinansowanie posiłków

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej, mailowo lub telefonicznie :)

Tel.: 722 240 260

Email: weronika.okoniewska@gigroup.com

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń