Pracownik Linii Produkcyjnej - Pary i Single

Data publikacji: 19-10-2024
Miejsce Pracy: Ridderkerk
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Firma: JAS Forwarding (Netherlands) B.V.

Miasto: Ridderkerk

Branża: Logistyka

Poszukujemy pracowników linii taśmowej do naszego zespołu magazynowego w Ridderkerk! To świetna oferta zarówno dla singli, jak i par, które znają język angielski na poziomie B1. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

▪️Monitorowanie i zarządzanie przedmiotami na linii taśmowej

▪️Sortowanie, zamykanie i kontrola jakości produktów

▪️Przygotowywanie produktów do wysyłki, odpowiednie ich układanie

⬇▪️Praca zmianowa: 06:00-14:45 lub 14:45-23:45 (z godzinną przerwą)

▪️Noszenie certyfikowanych butów ochronnych (obowiązkowe)

Wymagania:

▪️Znajomość języka angielskiego (B1)

▪️Dokładność i zaangażowanie w pracę

▪️Motywacja do pracy w magazynie

▪️Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

Umowa o pracę

Ubezpieczenie zdrowotne

Możliwość zakwaterowania oraz zorganizowany transport do pracy

Tygodniowe wypłaty

Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatek za dojazdy

Dodatki zmianowe:

• 30% za pracę między 06:00 a 07:00

• 20% za pracę między 18:00 a 23:45

O firmie:

JAS Forwarding to globalna firma logistyczna specjalizująca się w rozwiązaniach łańcucha dostaw, e-fulfilment i transporcie. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, nastawione na rozwój pracowników i wysoką jakość usług.

Zainteresowany?

Wyślij swoje CV na: rekrutacja@humanbe.pl

Masz pytania? Zadzwoń: +48 602 460 130

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń