Manbroker Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko: Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk, Stogi, ul. Kontenerowa
Wynagrodzenie: od 30 do 33 zł/brutto/h
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Zakres obowiązków

  • pomoc na magazynie
  • układanie/przekładanietowaru
  • owijanie palet folią stretch

Wymagania

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 8-16, 10-18
  • sprawność fizyczna
  • status ucznia/studenta - mile widziany

Oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawka do 33,00zł brutto
  • możliwość otrzymania innych ofert pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń