Pracownik Magazynowy /Zbieranie zamówień na magazynie spożywczym/ podstawowy niemiecki

  • Data publikacji:
  • 03-07-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Erfurt
  • Wynagrodzenie:
  • 13,50
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników magazynowych do pracy w Niemczech na pełny etat, z pełnym ubezpieczeniem i odprowadzanym podatkiem. Umowa na okres 7 tygodni, następnie możliwość przedłużenia do 9 miesięcy, a kolejna na okres do dwóch lat.

Zakres obowiązków:

Dział Mopro:

Zbieranie towaru w magazynie

Poruszanie się na małym wózku elektrycznym

Układanie towarów na paletach według pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (np. "Gang: drei, Platz: eins" - "ścieżka nr 3, pozycja nr 1" po polsku)

Praca od poniedziałku do piątku (czasami soboty)

Zmiana od 7:00 do skończenia zamówienia

Przerwy: 10:00-10:30 i 13:00-13:30

Dział Obst:

Zbieranie opakowań na wózek transportowy

Kompletowanie zamówień według adresów wyświetlanych na monitorze

Praca od niedzieli do piątku (soboty wolne)

Warunki pracy:

Wynagrodzenie:

13,50 EUR brutto za godzinę

Możliwość wyrobienia nadgodzin (informuje brygadzista)

Dojazdy i zakwaterowanie:

Organizujemy dojazdy do pracy (pracownicy składają się na paliwo)

Możliwość zamieszkania w mieszkaniach firmowych: od 300 EUR miesięcznie (kwota pobierana bezpośrednio z wynagrodzenia)

Mieszkania dwu- i trzypokojowe, w pokojach po dwie osoby, wspólna łazienka, ubikacja i kuchnia z jadalnią

Podstawowe wyposażenie (szafki, szafy, łóżka bez pościeli, pralka, kuchenka z piekarnikiem, stoły z krzesłami)

Na niektórych mieszkaniach dostęp do Internetu

Pomoc w zameldowaniu w urzędzie miasta

Wymagania:

Własne buty ze stalowym podnoskiem

Znajomość liczebników po niemiecku

Doświadczenie na stanowisku komisjonera (preferowane magazyny spożywcze)

Ważny dowód osobisty

Preferowany wiek do 45 lat

Mile widziane prawo jazdy i własny samochód (dodatek 4 EUR za każdy dzień dojazdu do pracy, jeśli pracownik zabiera współpasażerów)

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres email

rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń