Pracownik magazynu

Data publikacji: 03-07-2024
Miejsce Pracy: Zabrze
Stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Bezpieczna i efektywnapraca przy obsłudze wózków widłowych (wózki czołowe, z podestem, wysoki skład)

  • Odbieranie i kontrola dostaw oraz weryfikacjazgodności ilościowej i jakościowej.

  • Weryfikacja zgodności dokumentów dostaw.

  • Organizacja i prawidłowe rozmieszczenie materiałów na regałach magazynowych.

  • Przestrzeganie obowiązującej dokumentacji magazynowej, instrukcji i norm, zasad BHP

  • Obsługa skanera (z systemem SAP)

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości zleceń

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania.

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym.

  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pracę od poniedziałku do piątkuw systemie 3 zmianowym.

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej(dwudaniowy obiad do 12 zł)

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.

  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (prywatny program emerytalny, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty)

  • Welcomepack z gadżetami

  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu

  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy,świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).

  • Poznanie ciekawych technologii wytwarzania produktu- pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej przy nowoczesnych maszynach.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul.Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych i strefą carsharing’u.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń