Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Pracownik magazynu - okolice Lipska

Data publikacji: 18-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Magazynier

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

Pracownik magazynu, praca w Niemczech - okolice Lipska

Twój zakres obowiązków:

-obsługa wózka widłowego

-załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych

-transport wewnątrzzakładowy towarów

-zaopatrzenie magazynu

Nasze wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe

-mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

-gotowość do pracy zmianowej, praca na II zmiany

-samochód na dojazdy do pracy(warunek konieczny)

-mile widziane podstawowa znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowę o pracę

-stawka godzinowa:14,15 euro brutto

-pracę blisko granicy

-pracodawcazapewnia i pokrywa koszty zakwaterowaniaw pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń