Pracownik Magazynu Samsung/Singli i Pary/Angielski B1

Data publikacji: 25-09-2024
Miejsce Pracy: Breda
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Poszukujemy pracowników do pracy logistycznej na stanowiska orderpicker oraz pakowacz. Praca dostępna zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla par.

Miejsce pracy: Breda, Holandia

Zakres obowiązków:

-Kompletacja zamówień

Praca w dziale Inbound (umieszczanie towarów w odpowiednich miejscach w magazynie)

-Praca w dziale Outbound (przygotowanie produktów do wysyłki)

-Zbiórka używanych części (UPC) oraz ich sprawdzanie

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Sprawność fizyczna

Gotowość do pracy za granicą przez minimum 12 tygodni

Prawo jazdy (mile widziane)

Oferujemy:

▪️Stawka: 13,68 €/h

▪️Dodatki: 30% po godzinie 18:00

▪️Zakwaterowanie: 124,25 €/tydzień

▪️Ubezpieczenie: 37,50 €/tydzień

▪️Możliwość dodatkowego zarobku 5,00 € netto dziennie za prowadzenie samochodu służbowego

▪️Wypłaty co tydzień

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Telefon: +48 602 460 130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń