SFS International

Pracownik magazynu Stryków

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Stryków, woj. Łódzkie
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do załadunku i rozładunku paczek w magazynach kurierskich. Do Twoich zadań będzie należało:

  • Sortowanie paczek
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Praca w lokalizacji: Stryków pod Łodzią

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatny urlop)
  • Wynagrodzenie uzależnione od zmiany + 20% dodatku za pracę w nocy
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie i szybki proces rekrutacji
  • Bezpłatny transport do pracy z wybranych lokalizacji

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Sumienność i zaangażowanie

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia ani uprawnień

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń