Pracownik magazynu Vomar Dział Embalange / Pary bez j.angielskiego

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Aalkmar
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik magazynu Vomar Dział Embalange / Pary bez j.angielskiego z prawem jazdy

Oferta Pracy na magazynie Vomar w Alkmaar

Opis Stanowiska:

Dział Emballage – Skrzynki:

- Segregacja skrzynek, uzupełnianie skrzynek z piwem, utylizacja jedzenia

Zmiany:

- Pon-sob: 6:00-14:00, 8:00-13:00, 10:00-20:00, 13:00-23:00

- Niedziela: 6:00-14:00, 9:00-17:00

Oferujemy:

Stawka 13,68 e brutto/ godz.+ ADV oraz dodatek wakacyjny

Zakwaterowanie blisko pracy

Ubezpieczenie

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wymagania:

-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

-mile widziane prawo jazdy

-zaangażowanie i chęć do pracy

Uwagi:

-Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych lub w hotelu pracowniczym.

- Tylko osoby przyjezdne z Polski

Zakwaterowanie:

- Zakwaterowanie: 137,50 EUR/tygodniowo

- Ubezpieczenie: 35,52 EUR/tygodniowo

Dodatkowe Korzyści:

- Pomoc w rezerwacji busa.

- Wsparcie na każdym etapie współpracy.

Proszę o kontakt w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości.

rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń