Pracownik magazynu Vomar różne działy oraz stanowiska/ Panowie bez angielskiego

  • Data publikacji:
  • 15-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Alkmaar
  • Wynagrodzenie:
  • 13,64e/h + dodatki
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Pracownik magazynu Vomar różne działy / Panowie z angielskim A1-A2

Oferta Pracy w Vomar - Alkmaar

Opis Stanowiska:

Praca w dużym magazynie z produktami spożywczymi. Pan będzie skierowany do jednego z następujących działów:

1. Dział KW – Produkty Suche:

- Zbieranie zamówień za pomocą systemu voice-pick.

- Produkty: napoje, makarony, chipsy, kosmetyki, piwo itp.

- Praca 5-6 dni w tygodniu.

- Zmiany:

- 1 zmiana: 5:30-14:00

- 2 zmiana: 14:00-23:00

2. Dział Vers – Nabiał, Warzywa i Owoce:

- Temperatura: 5°C.

- Możliwość pracy przy zbieraniu zamówień (order picking) lub w systemie Transito with colors.

- Zmiany:

- Order Picking:

- 1 zmiana: 6:00 (pon-sob), 5:00 (niedziela)

- 2 zmiana: 12:30-22:30, 14:30-24:00

- Transito with Colors:

- Popołudniowa zmiana: start między 12:30 a 14:30

4. Dział Slagerij - Produkcja Mięsa:

- Praca przy produkcji mięsa, przekazywanie produktów do chłodni.

- Jedna zmiana: start między 6:00 a 7:00

5. Dział Slagerij - Wędliny:

- Pakowanie wędlin, kiełbasek, szynki na tacki.

- Kontrola jakości na taśmie.

6. Dział Slagerij - Kiełbaski:

- Mielenie, ważenie mięsa, obsługa maszyny do produkcji kiełbasek, nadzorowanie procesu produkcji.

7.Dział Slagerij - Ekspedycja:

- Sortowanie produktów według zamówienia, przygotowywanie do wysyłki.

- Temperatura: 3-5°C.

- Zmiana: start 9:30

8.Dział Bakerij - Pieczywo:

- Podział na trzy działy:

- Inpack: pakowanie pieczywa na taśmie.

- Produkcja: przygotowanie ciasta do wypieku.

- Verdell Straat: segregacja zamówień do sklepów.

- Praca 38 godzin tygodniowo.

- Zmiany:

- Inpack: 5:00-13:00, 7:30-15:30, 9:45-18:00, 9:00-17:00, 13:00-22:00, 17:00-2:00

- Verdeelstraat: 8:00-17:00, 10:00-18:00, 10:00-19:00, 11:00-19:00, 12:00-20:00, 13:00-21:00, 14:00-23:00, 21:30-6:00

9. Dział Emballage – Skrzynki:

- Segregacja skrzynek, uzupełnianie skrzynek z piwem.

- Zmiany:

- Pon-sob: 6:00-14:00, 8:00-13:00, 10:00-20:00, 13:00-23:00

- Niedziela: 6:00-14:00, 9:00-17:00

10. Dział Diepvries – Mrożonki:

- Temperatura: -26°C.

- Praca przy zbieraniu zamówień za pomocą słuchawek.

- Pracodawca zapewnia odpowiednie ubranie.

- Zmiany: między 9:30 a 20:30

Oferujemy

Stawka 13,64e brutto/ godz.+ ADV oraz dodatek wakacyjny

Zakwaterowanie blisko pracy

Ubezpieczenie

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wymagania:

angielski A1-A2 w zależności od działu

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

mile widziane prawo jazdy

zaangażowanie i chęć do pracy

Uwagi:

- Wymagana nauka liczebników w języku holenderskim.

- Możliwość pracy w nadgodzinach.

- Zakwaterowanie w pobliżu zakładu, możliwość dojazdu rowerem.

- Tylko osoby przyjezdne z Polski

Proszę o kontakt w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości.

rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń