SFS International

Pracownik Magazynu – Warszawa Okęcie lub Służewiec

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Warszawa- Służewiec lub Okręcie
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Opis firmy:SFS International Sp. z o.o. to agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, oferująca pracę w różnych sektorach na terenie Unii Europejskiej. Nasza oferta jest skierowana zarówno do studentów i uczniów bez doświadczenia, jak i do specjalistów. Posiadamy również oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem bez opłat i bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników na część etatu do pracy w magazynie na Okęciu lub Służewcu w Warszawie. Praca obejmuje załadunek i rozładunek przesyłek oraz ich sortowanie przy użyciu skanera magazynowego.

Wymagania:

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Brak wymogu doświadczenia i uprawnień – wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)
  • Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość wyboru zmiany: 1/2, 5/8, 3/4 etatu
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Szybki proces rekrutacji – nie tracimy Twojego czasu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń