KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszam do oferty

Pracownik Magazynu z Językiem Angielskim - Holandia NL

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Holandia

Język: Angielski (wymagany)

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Pracownika Magazynu w Holandii. Praca polega na wykonywaniu zadań magazynowych, takich jak przyjmowanie, pakowanie i wysyłanie towarów. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w pracy na magazynie oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

Przyjmowanie i kontrola towarów

Kompletacja i pakowanie zamówień

Załadunek i rozładunek towarów

Utrzymanie porządku na magazynie

Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy na magazynie

Umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja pracy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i transport do pracy

Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Pracę w międzynarodowym zespole

Jak aplikować:

Kamila +48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: praca@klaverteam.com z dopiskiem „Pracownik Magazynu-Holandia”.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń