SFS International

Pracownik Magazynu z UDT

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Miarki, 01-494 Warszawa
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

SFS International Sp. z o.o. działa głównie przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Funkcjonujemy m. in. na terenie Belgii, Holandii, Niemiec oraz oczywiście w Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy – Marki

Wymagania

  • Uprawnienia UDT
  • Chęć do pracy i zdobywania doświadczenia

Obowiązki

  • Kompletowanie zamówień
  • Proste prace magazynowe
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

Oferujemy

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod Klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku –wolne weekendy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Konkurencyjne warunki finansowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń