Pracownik magazynu z uprawnieniami UDT

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Rybnik
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora Wózka Jezdniowego. Praca w firmie zajmującej się produkcją komponentów motoryzacyjnych. Miejsce pracy Rybnik.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie w wysokości 29,95 zł za godzinę

  • pracę w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem jezdniowym

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • chęć do pracy, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego

  • obsługa skanera

  • transport wewnętrzny i zewnętrzny produktów i ich komponentów

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź telefonicznie.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń