Pracownik na magazynie spożywczym

Data publikacji: 19-06-2024
Miejsce Pracy: Barendrecht, Holandia
Stanowisko: Magazynier

Jeśli nie straszna Ci jest niska temperatura w pracy, ta oferta jest dla Ciebie !

Zatrudnimy pracowników do prac na magazynie spożywczym. W takich magazynach zawsze jest niska temperatura. Posiadamy wiele miejsc pracy na terenie całej Holandii, wyjedź sam, z przyjacielem lub drugą połówką !

Twoje obowiązki na stanowisku pracy:

  • Kompletowanie, realizacja zamówień
  • Pakowanie i etykietowanie zamówienia
  • Uzupełnianie zapasów

Stawka od 13,27-15e/h brutto +dodatki za nadgodziny , weekendy i temperaturę

Zobacz, co oferujemy :

  • Miłą atmosferę w pracy
  • Holenderską umowę,
  • Komfortowe zakwaterowania w domkach jednorodzinnych,
  • Dojazd do pracy/możliwość dopłaty dla kierowców
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • język angielski komunikatywny,
  • prawo jazdy - mile widziane

Masz pytania??

Skontaktuj się z nami: +48 794 106 012 +48 694 470 887