Dla swojego klienta poszukujemy pracowników do zakładu zajmującego się obróbką materiałów skórzanych dla klienta pracującego dla branży samochodowej

Pracownik obróbki skory

Data publikacji: 15-10-2024
Miejsce Pracy: Bolesławiec
Wynagrodzenie: od 4300 brutto miesięcznie
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Stanowisko: Pracownik obróbki skóry

Obowiązki:

  • Prace związane z barwieniem i wykończeniem skóry
  • Naciąganie materiału na specjalne haki
  • Wyjmowanie materiału z bębnów i kadzi z wodą
  • Prace transportowe ręczne i mechaniczne
  • prace porządkowe oraz inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

· Bardzo dobry stan zdrowia

· Umiejętność pracy w grupie

· Obowiązkowość i sumienność

· Znajomość języka polskiego komunikatywny

Warunki Pracy:

  • Praca w systemie zmianowym: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06.00 od poniedziałku do piątku (w sytuacji zwiększonej produkcji również w sobotę)
  • Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka: 4300 zł brutto + dodatki i premie (dodatki za nocki 20%, nadgodziny 50 %, soboty 100%
  • Odzież i buty robocze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń