Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Pracownik obsługi kotłów - Praca w Niemczech

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Operator
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Stanowisko pracy:

Pracownik obsługi kotłów

Lokalizacja: Niemcy - Bawaria

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i nadzór nad kotłownią, silnikami parowymi i elektrociepłownią
  • przeprowadzanie obchodu kontrolnego
  • sprawdzanie emisji spalin i zużycia kotłów
  • pobieranie i analizowanie próbek wody
  • konserwacja kotłów i urządzeń do uzdatniania wody
  • zapewnienie dostawy ciepłej i zimnej wody na potrzeby produkcji
  • dokumentowanie wykonanych kontroli i badań
  • rejestrowanie stanów liczników i zużycia

Co oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1)
  • pomoc w uzyskaniu niemieckiego numeru podatkowego
  • zdalna opieka polskiego koordynatora.

Nasze wymagania:

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu palacza kotłów
  • wykształcenie: elektryk, monter instalacji gazowych i wodnych, mechanik przemysłowy/urządzeń, ślusarz
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • zdolność do rozwiązywania problemów i organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
  • język niemiecki lub angielski - mile widziany

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń