Pracownik obsługi maszyn – produkcja suplementów diety

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Munster, Niemcy
Wynagrodzenie: 2.900euro brutto
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego Klienta, firmy z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji suplementów diety oraz produktów związanych z aktywną opieką zdrowotną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik obsługi maszyn

  • Lokalizacja – Münster
  • Start – 02.09.2024

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową
  • Stawka godzinowa 17,40 €/h + dodatki
  • Cotygodniowe zaliczki 100 euro
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)
  • Bezpłatny transport do/z pracy
  • System trzyzmianowy, praca zaczyna się od nocnej zmiany w niedzielę
  • Możliwa praca w soboty
  • 40 godzin/tydzień

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn, pomiarach, kontroli jakości, ustawianiu i monitorowaniu maszyn
  • Znajomość języka niemieckiego- minimum B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane własne auto

Zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji suplementów diety (przy użyciu urządzeń manualnych, częściowo zautomatyzowanych i w pełni zautomatyzowanych)
  • Kontrola jakości, sortowanie, pakowanie tabletek, drażetek i saszetek (zautomatyzowane)
  • Samodzielna kontrola jakości, montaż, ustawianie i uruchamianie maszyn
  • Pierwsza aprobata produktów, dokumentacja, przygotowanie i zakończenie pracy, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń