Pracownik ogólnobudowlany- mury,żelbety,wykończenia,elewacje- od zaraz

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Złotokłos, Piaseczno
Wynagrodzenie: 5000 netto/msc / dla osób samodzielnych i doświadczonych stawka idzie w górę
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Firma zajmująca się budową domów murowanych oraz prefabrykowanych z keramzytobetonu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Złotokłos g. Piaseczno + 100 km

Zadania:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, w tym prac ziemnych, żelbetowych i betoniarskich. Montaż ścian prefabrykowanych, elewacje i wykończenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu ww. prac budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B + auto (do siedziby firmy, trudno dojechać komunikacją miejską, auto jest niezbędne),
  • Solidność i uczciwość.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie plus premia uznaniowa i świąteczna,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Wysokiej jakości narzędzia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANE” – na pewno oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń