Pracownik pakowania produktów mięsnych/Singli i Pary/Angielski B1

Data publikacji: 21-09-2024
Miejsce Pracy: Zoetermeer
Wynagrodzenie: 14,00e/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik działu pakowania produktów mięsnych/ Singli oraz Pary/ Angielski B1

Lokalizacja: Zoetermeer, Holandia

Stawka: 14€ za godzinę

Branża: Produkcja, Produkcja żywności

Czas pracy: 36 godzin tygodniowo

Opis stanowiska:

Firma Luiten, zajmująca się produkcją produktów mięsnych, poszukuje pracowników do działu pakowania.

Główne obowiązki obejmują:

Pakowanie produktów mięsnych zgodnie z zaleceniami.

Etykietowanie opakowań (data ważności, numer partii, alergeny).

Kontrola jakości i zgłaszanie odchyleń.

Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.

Wsparcie w płynności procesów produkcyjnych.

Wymagania:

Doświadczenie w produkcji żywności.-

-Gotowość do pracy w niskiej temperaturze (7°C).

-Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

-Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej.

Warunki zatrudnienia:

-Umowa o pracę.

-Ubezpieczenie zdrowotne.-

-Zorganizowane zakwaterowanie oraz transport (rower elektryczny).

-Cotygodniowe wypłaty

-Premie i możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Telefon: +48 602 460 130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń