Pracownik porządkowy - NIEMCY

Data publikacji: 12-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 13,61e.h

Pracownik porządkowy

Start – 01.08.2024

Lokalizacja – Großbeeren, Niemcy (Brandenburgia, 18km od Poczdamu)

OFERTA:

  • niemiecka umowa o pracę z niemieckim przedsiębiorstwem
  • wynagrodzenie2300 euro brutto miesięcznie/ 13,61 euro/h brutto
  • praca w nocy – dodatek 25%
  • nadgodziny – dodatek 25%
  • dodatek urlopowy (Urlaubsgeld) – 900,00 euro rocznie brutto
  • dodatek świąteczny (Weihnachtsgeld) – co najmniej 250,00 euro rocznie brutto
  • 30 dni urlopu w roku
  • pełny etat: 169 h miesięcznie, 39 h tygodniowo
  • praca wewnątrz i na zewnątrz (hala i teren zewnętrzny na terenie firmy)
  • świadczenia socjalne zgodnie z niemieckim ustawodawstwem
  • płatne zakwaterowanie (max. 300 mies., pokoje 1-osobowe, oddalone max. 10 km od miejsca pracy)
  • odzież robocza

WYMAGANIA:

  • sprawność fizyczna
  • punktualność
  • chęć długotrwałej współpracy
  • minimalna znajomość j. niemieckiego

ZADANIA:

  • prace porządkowe wewnątrz i zewnątrz hali/magazynu z napojami
  • czyszczenie podłóg w hali przy użyciu maszyny czyszcząco-jeżdżącej
  • czyszczenie powierzchni na zewnątrz przy użyciu maszyny czyszcząco-jeżdżącej
  • zamiatanie, czyszczenie kontenerów sanitarnych
  • usuwanie przewróconych butelek, skrzynek po napojach
  • prace na zewnątrz: koszenie trawników, zamiatanie posesji

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń