Fidenti Personal GmbH
Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik Produkcji

Data publikacji: 14-06-2024
Miejsce Pracy: Emden / Niemcy
Wynagrodzenie: 13,50 €/godz. + dodatki
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Pracownik produkcji
Emden

Obowiązki

  • pomoc i wsparcie w procesie technologicznym przerobu świeżego mięsa na karmę dla zwierząt
  • zakres prac od przygotowania surowca po pakowanie, etykietowanie i przygotowanie do wysyłki gotowego wyrobu

Wymagania

  • precyzja, zaangażowanie i niezawodność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach (tylko na dziale przyjecia surowcow )
  • znajomość j. niemieckiego mile widziana ale nie jest wymagana

Oferujemy

  • Stawka 13,50 € brutto
  • do każdej przepracowanej godziny, 35% dodatku za nadgodziny zamiast 25%
  • po 9 miesiącach pracy gwarantowane wyrównanie stawki - tzw. Equal Pay
  • premie za wyniki w pracy
  • stała praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zakwaterowanie (odplatne!– pokoj jednoosobowy 390€/miesiac ,
  • pokoj dwuosobowy 300€/miesiac/osobe)
  • umowa o pracę zgodna z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy
  • dojazd do miejsca pracy zapewnia firma (autobus zakladowy) – bezplatnie.