Firma PROFIL NR jest producentem kształtowników zimno-giętych do okien PVC oraz kształtowników zgrzewanych ocynkowanych o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym, które znajdują zastosowanie w branży budowlanej i ogrodzeniowe.jAktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Data publikacji: 25-06-2024
Miejsce Pracy: Wojkowice /woj. śląskie/
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferujemy :·

  • umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny a następnie na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia; (powiększone o premię indywidualną i frekwencyjno-produkcyjną),
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy - aż do samodzielności,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia dla dzieci, premie świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze od nieszczęśliwych zdarzeń,
  • najlepszym pracownikom oferujemy pokrycie kosztów szkoleń i egzaminów UDT na suwnicę i wózek widłowy,

Oczekujemy:

  • chęci i gotowości do pracy 3 zmianowej,
  • wysokiej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami takimi jak: miara zwijana, suwmiarka noniuszowa i elektroniczną oraz narzędziami warsztatowymi,
  • chęci do nauki produkcji kształtowników stalowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,

Twoje obowiązki to:

• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych takich jak:

- urządzenia do łączenia końców taśm stalowych,

- urządzenie do akumulowania taśm stalowych,

- linia do profilowania kształtowników stalowych na zimno,

- linie do cięcia wzdłużnego kręgów stalowych,

• wykonywanie prac fizycznych przy produkcji:

- przygotowywanie linii do produkcji (przezbrajanie),

- przygotowywanie materiałów opakowaniowych,

- pakowanie profili stalowych,

- kontrolowanie jakość produkowanych wyrobów.

Zobacz jak produkujemy profile!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń