Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Żary, województwo lubuskie
Wynagrodzenie: od 3 500- 5 000 zł netto/ miesięcznie
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Dołącz do naszego zespołu produkcyjnego w branży automotive!

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje dynamicznych i zaangażowanych pracowników produkcji. Jeśli szukasz stabilnej pracy z możliwościami rozwoju, to jest oferta dla Ciebie!

Twoje zadania:
- Wykonywanie różnorodnych zadań na linii produkcyjnej w branży automotive
- Obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Kontrola jakości wyprodukowanych części, dbając o najwyższe standardy
- Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
- Odbiór/nakładanie szyb na urządzenia
- Pomiar wyrobu oraz kontrola jakościowa
- Wykonywanie precyzyjnych operacji manualnych
- Eksploatacja urządzeń wytwórczych
- Przestrzeganie zasad BHP i OŚ

Nasze wymagania:
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
- Sumienne podejście do pracy oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Zdolności manualne i techniczne
- Umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowanie i chęć do nauki
- Mile widziane wykształcenie techniczne: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne będzie atutem
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego

Co oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 3 500-5 000 zł netto miesięcznie
- Umowa o pracę
- Praca w systemie 4-brygadowym
- Możliwość rozwoju zawodowego: zdobywaj nowe umiejętności i awansuj
- Przyjazna atmosfera: wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i pozytywne środowisko pracy
- Szkolenia i wdrożenie: zapewniamy pełne szkolenie oraz wsparcie na początku pracy

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV.

Nie zwlekaj – dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży Automotive!

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń