Pracownik produkcji

Data publikacji: 23-08-2024
Miejsce Pracy: Siechnice
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Jesteśmy biurem pracy z główną siedzibą w Katowicach oraz oddziałem we Wrocławiu. Dla firmy z branży automotve, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Produkcji. Miejsce pracy Siechnice k. Wrocławia.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • wynagrodzenie w wysokości 29 zł brutto za godz;
  • pracę w systemie 2 brygadowym, w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00.

Wymagania:

  • chęć do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie.

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • obsługa narzędzi pomiarowych;
  • kontrola jakości gotowych produktów.

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź telefonicznie.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń