Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko: Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Siechnice, Polska
Wynagrodzenie: 6500zl - 7300zl/mieś. (brutto)
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak

Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko:

Wymagania:

- chęć do pracy;
- odpowiedzialność za powierzone zadania.

Obowiązki:

- praca liniowa (praca stojąca);
- kontrola jakości wytwarzanych wyrobów;
- układanie materiałów w maszynach;
- obsługa urządzeń pomiarowych;
- czyszczenie maszyn;
- sprzątanie miejsca pracy.

Harmonogram pracy:

- 2 zmiany po 12 godzin, 7:00-19:00 i 19:00 - 07:00, 6 dni w tygodniu pon.-sob;

Zakwaterowanie:

- Jest możliwość na zakwaterowanie na naszym mieszkaniu (17zl. / doba)

Dodatkowe warunki:

- umowa zlecenia;

Rodzaj pracy: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie:

- 6 500,00zł - 7 300,00zł miesięcznie (brutto)

Elastyczne wymagania językowe:
- Polski nie wymagany

- Harmonogram pracy:
- 12 godzin dziennie
- Możliwe weekendy
- Poniedziałek - Piątek
- Praca zmianowa

Numer KRAZ:27986
Big Jobs Sp. z o.o.
Katowice ul. Sobieskiego 27/4
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek, od 08:00 do 17:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń