Agencja Pracy Select

Pracownik produkcji

Data publikacji: 18-09-2024
Miejsce Pracy: Bełchatów
Stanowisko: Pracownik Produkcji

O nas

Agencja Pracy Tymczasowej Select, lider w dziedzinie doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Nr ref.: PR_PRODUKCJA/2024
Miejsce pracy: Bogumiłów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Twoje zadania

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Zarządzanie maszynami produkcyjnymi
  • Kontrola jakości produktów
  • Realizacja planów produkcyjnych

Czego oczekujemy

  • Odpowiedzialności i rzetelności
  • Gotowości do pracy zmianowej (system czterobrygadowy)
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Wysokiej motywacji
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice

Co oferujemy

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stała podstawa + premie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl z dopiskiem 'Pracownik Produkcji' w tytule wiadomości.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji zgodnie z RODO. Szczegółowe informacje dostępne są w pełnej klauzuli informacyjnej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń