Concept Plus
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez języka niemieckiego - Mile widziane również pary, grupy! - Zjazdy do Polski

  • Data publikacji:
  • 23-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Könnern
  • Wynagrodzenie:
  • 12,50 euro brutto/h
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Miejsce pracyw okolicach Könnern

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych (kiełbas, parówek, szynek)
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości12,50 € brutto/h
  • Dodatki za pracę w godzinachnocnych (50%), w soboty (25%), w niedziele (100%) i święta (150%)
  • Zorganizowane,komfortowe zakwaterowanie(pokoje max. 2-osobowe) w odległości 12 km od zakładu pracy
  • Zatrudnieniew oparciu o umowę o pracębezpośrednio z zakładem pracy
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Przyjazna atmosfera w pracy, umiarkowane tempo pracy
  • Wsparcie polskiego koordynatora i polskich brygadzistów oraz współpracowników (b. dużo Polaków jest już zatrudnionych w tym zakładzie pracy)
  • Możliwość zjazdów do Polski co dwa tygodnie

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń