Pracownik produkcji okien Holandia

Data publikacji: 19-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik produkcji okien

⇒ Miejsce pracy:Holandia
⇒ Zarobki:535 € netto/tydz.; 23000€ netto/mies. (40h/tydz)
⇒Kontrakt na okres:nieokreślony
⇒ Zakres pracy:prace przy produkcji stolarki okiennej

Wymagania:

  • Doświadczenie 1 rok na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i najlepiej samochód
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Obowiązki:

  • prace przy produkcji stolarki okiennej
  • wykonywanie prac jak i rozwiązywanie problemów
  • komunikowanie się z przełożonymi w trakcie wykonywania zadań
  • posiadanie certyfikatu VCA przed rozpoczęciem pracy – organizowane przez pracodawcę jeżeli się nie posiada

Oferujemy:

  • zarobki:535 € netto/tydz; 2300€ netto/mc (40h/tydz)
  • zakwaterowanie organizuje i płaci pracodawca
  • płatny urlop
  • kilometrówka
  • ubezpieczenie zdrowotne (Holland Zorg)
  • możliwość pracy w nadgodzinach – płatne 50% powyżej 40 godzin w tygodniu

Zgłoszenia przez formularz na naszej stronie www.adkpoland.eu pod właściwym ogłoszeniem

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń