Pracownik Produkcji Orzeszków/angielski B1/Pary

Data publikacji: 29-09-2024
Miejsce Pracy: Heerhugowaard
Wynagrodzenie: 400e/tygodniowo
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik Produkcji Orzeszków/angielski B1

Opis stanowiska:

Chcesz pracować przy produkcji orzeszków w Heerhugowaard? Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie z atrakcyjnymi warunkami!

Twoje obowiązki będą obejmować:

-Pakowanie, prażenie i smażenie orzeszków,

-Obsługa maszyn,

-Ogólne prace porządkowe.

Warunki pracy:

Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany:

Poranna: 07:00-16:00,

Popołudniowa: 15:00-00:00.

Stawka: 13,81 €/h, nadgodziny płatne 125%.

Wynagrodzenie tygodniowe w euro.

Wymagania:

°Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym,

°Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres,

°Prawo jazdy mile widziane.

Oferujemy:

Holenderską umowę o pracę,

Ubezpieczenie,

Stałe zatrudnienie.

Koszty:

-Zakwaterowanie: 132 €/tydzień,

-Ubezpieczenie: 37,86 €/tydzień,

-Dojazd do pracy: 5 €/dzień,

-Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 €/dzień (w zależności od liczby pasażerów).

Kontakt:

📞 +48 602 460 130

  • ✉️ rekrutacja@humanbe.pl

Zgłoś się już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń