SFS International

Pracownik produkcji - pakowanie i porcjowanie słoniny

  • Data publikacji:
  • 20-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty zagraniczne i polskie.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zwevegem, Belgia

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji w zakładach mięsnych – produkcja słoniny
  • Praca z nożem
  • Praca z ciągłą dbałością o higienę

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Własny samochód i/lub prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Legalne zatrudnienie (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pokojach max. 2 osobowych
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość nadgodzin płatnych 150-200%
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny +48733881106.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń