Pracownik produkcji - pakowanie mięsa

Data publikacji: 23-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Putten
Wynagrodzenie: 13.68e/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik produkcji (mięso) – Holandia

  • Lokalizacja – Putten
  • Start od zaraz

Oferta:

  • Umowa holenderska
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • 13,68 € za godzinę
  • Pierwsza wypłata po 3 tygodniach pracy, a następnie co tydzień
  • Praca 12 godzin dziennie, 4 dni w tygodniu
  • Dostępne 2 zmiany (06:00 - 18:00 i 18:00 - 06:00)
  • Zapewniona odzież robocza i obuwie
  • Zapewnione zakwaterowanie (pokój dwuosobowy)
  • Zakwaterowanie płatne 440 euro/miesiąc
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach mieszkaniowych – 24-27 km od miejsca pracy
  • Szkolenie stanowiskowe

Zadania:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych, drobiowych/wieprzowych
  • Napełnianie pudeł/pudełek do pakowania
  • Ważenie i etykietowanie
  • Przygotowywanie zamówień

Wymagania:

  • Podstawy języka angielskiego
  • Prawo jazdy B (1 os. na 2)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń