Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej

Pracownik produkcji - Produkcja pizzy

Data publikacji: 11-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi wPolsce, Francji, Belgii i Niemczech.Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik produkcji, praca w Niemczech.

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji, praca w Niemczech.

W tej chwili posiadamy4 wolne wakaty, oferta pracy skierowana równieżdla par.

Twój zakres obowiązków:

  • wyrabianie i formowanie ciasta,
  • nakładanie produktów na pizze i kierowanie się wytycznymi w zakresie składników i ilości użytych na pizzę,
  • pakowanie gotowych produktów do dalszego etapu procesu,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania:

  • wytrzymałość fizyczna,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym (mile widziane),
  • prawo jazdy kat. B. + własne auto do dyspozycji(warunek konieczny)

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowęo pracę na czas nieokreślony,
  • stawka godzinowa:
  • od 13.50 eurobrutto,
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych,
  • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1),
  • pomoc w załatwieniu niemieckiego numeru podatkowego,
  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania w pokojach
  • dwuosobowych(pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864. Oferta pracy tymczasowej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń